نسل جدید تبلت و لپ‌تاپ‌های ویندوزی و اندرویدی عرضه شد

شرکت دل در این اقدام سری جدید رایانه‌های لوحی Venue و همچنین سری جدید لپ‌تاپ‌های XPS خود را معرفی کرد. شرکت دل سری جدید رایانه‌های لوحی و لپ‌تاپ‌های خود را به نمایش گذاشت و در بین آن‌ها یک اولترا بوک جدید با دو سیستم کاملا مجزا را معرفی کرد.

 

رایانه‌های لوحی جدید معرفی شده توسط دل با نمایشگرهایی بین 8 تا 11 اینچ مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز به دست کاربران می‌رسند و یک صفحه‌ کلید سخت‌افزاری را نیز در خود جا داده‌اند. این شرکت همچنین دو رایانه لوحی 7 و 8 اینچی روانه بازار کرده که روی آن‌ها سیستم‌ عامل اندروید نصب شده است.

 

تمامی این رایانه‌های لوحی در سری محصولات Dell Venue ساخته شده‌اند و روی همه آن‌ها از پردازنده‌های اینتل استفاده شده است. دو رایانه لوحی Dell Venue 7 و Venue 8 پردازنده Atom Z2760 اینتل را شامل می‌شوند و این در حالی است که رایانه‌های لوحی Venue 8 Pro و Venue 11 Pro نسل جدید پردازنده‌های چهار هسته‌ای Atom اینتل موسوم به Bay Trail را شامل می‌شوند.

 

رایانه لوحی Venue 11 Pro چهارمین نسل از سری پردازنده‌های i3 و i5 اینتل را در خود قرار داده و سیستم Intel vPro نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

 

سام بورد (Sam Burd) مدیر گروه رایانه‌های شخصی دل در این خصوص گفت: تبلت‌های جدید Venue و لپ‌تاپ‌های جدید XPS دل این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کنند، تا هرآنچه که از ما توقع دارند را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند.

 

این محصولات قابلیت‌هایی دارند که به کاربران امکان می‌دهد، هرطور که می‌خواهند، هر زمان که می‌خواهند و با هر طراحی که مدنظر آن‌ها است از رایانه شخصی خود استفاده کنند.

/ 0 نظر / 16 بازدید